Seçenekler
17-02-2012, 22:04   #1

fnrlysf

Lokasyon: Ankara
Üye Albümleri Audi Sahibi
Standart ankara oto yıkama

arkadaşlar ankarada balgat-çukurambar-bahçelievler-anıttepe vs. o tarafta güvendiğiniz oto yıkamacılar var mı? kendi oto yıkamacımdan yaptıgı çok büyük bir hatadan sonra vazgeçtim tavsiyelerinizi bekliyorum

Forum Sponsorumuz
Skillful | Responsive Multi-Purpose Theme
17-02-2012, 22:58   #2

ingolstadt

Lokasyon: Avusturya&Türkiye
Üye Albümleri Forum Yıldızı Audi Sahibi
http://www.turbofsi.net/forum/sohbet...rs-ankara.html

bu baslik belki size fikir verebilir sagolsun tum ankarali arkadaslar tecrubelerini paylasmis.

17-02-2012, 23:06   #3

fnrlysf

tamam teşekkürler

18-02-2012, 02:32   #4

realmummy

Bu konuda detaylı bilgiler de var
http://www.turbofsi.net/forum/sohbet...iyorsunuz.html
Ben Ahmet abinin tavsiyesiyle Ubax'da yıkatıyorum, çok memnunun Apo ve Erdal abiye Burak A3 ve Polo dersen yardımcı da olurlar Anıttepe tarafında, Halı Sahanın karşısında.
Ayrıca yine aynı sırada Sonax Anıttepe var, orada da Salih abi var Sağolsun Alp abi sayesinde gitmiştik, o da güzel yıkıyor ve arabayla uzun süre ilgili detaylı temizlik yapıyor , orayı da tavsiye ederim.

18-02-2012, 21:59   #5

fnrlysf

realmummy:
Bu konuda detaylı bilgiler de var
http://www.turbofsi.net/forum/sohbet...iyorsunuz.html
Ben Ahmet abinin tavsiyesiyle Ubax'da yıkatıyorum, çok memnunun Apo ve Erdal abiye Burak A3 ve Polo dersen yardımcı da olurlar Anıttepe tarafında, Halı Sahanın karşısında.
Ayrıca yine aynı sırada Sonax Anıttepe var, orada da Salih abi var Sağolsun Alp abi sayesinde gitmiştik, o da güzel yıkıyor ve arabayla uzun süre ilgili detaylı temizlik yapıyor , orayı da tavsiye ederim.
tamam teşekkürler anıttepedeki sonax ı başka övenler de var oraya bir bakacam

22-02-2012, 19:45   #6
oou

oou

Anıttepe Sonax evet başarılı gerçekten ama ostim tarafına olur da işin düşerse washing park ı da değerlendir derim meguiars ürünleri kullanıyorlar fakat yetkili bayiisi değiller.Sahibi Ömer Durusoy da gayet başarılı ve dürüst bir işletmeci.Olurda gidersen gittiğinde beni de söylersen güzel ağırlarlar

22-02-2012, 20:43   #7

Lokasyon: İstanbul-Ankara
Forum Yıldızı Audi Sahibi
ogununus:
Anıttepe Sonax evet başarılı gerçekten ama ostim tarafına olur da işin düşerse washing park ı da değerlendir derim meguiars ürünleri kullanıyorlar fakat yetkili bayiisi değiller.Sahibi Ömer Durusoy da gayet başarılı ve dürüst bir işletmeci.Olurda gidersen gittiğinde beni de söylersen güzel ağırlarlar
Benden de selam söylersin 34 plakalı koltuklarını yıkadıgın Audi A4 dersen hatırlar.
Ben de çok memnun kaldım ömer abi sagolsun sözünün eri. Ne derse ne garanti verirse uyguladı. Yolum düşerse o taraflara kesinlikle giderim. Paragöz de degil güzel yıkayıp ugrasırlar.

22-02-2012, 20:45   #8

fnrlysf

ogununus:
Bertan:
Benden de selam söylersin 34 plakalı koltuklarını yıkadıgın Audi A4 dersen hatırlar.
Ben de çok memnun kaldım ömer abi sagolsun sözünün eri. Ne derse ne garanti verirse uyguladı. Yolum düşerse o taraflara kesinlikle giderim. Paragöz de degil güzel yıkayıp ugrasırlar.
tamam teşekkürler yolum düşerse uğrayacagım kesinlikle

22-02-2012, 21:39   #9
oou

oou

Bertan:
Kulaklarını çınlattık bertan yolun düşerse o taraflara haber ver en azından tanışmış oluruz

22-02-2012, 22:04   #10

Lokasyon: İstanbul-Ankara
Forum Yıldızı Audi Sahibi
ogununus:
Kulaklarını çınlattık bertan yolun düşerse o taraflara haber ver en azından tanışmış oluruz
Çınlatın hocam bir haftasonu ayarlayalım beraber gidelim tanışırız da aynen (:

Etiketler
17, :), a4, ankara, araba, audi, audi a4, boyasız, car, farlar, fiyat, forum, garanti, giriş, görü, iphone, lastik, meguiars, park, sonax, tavsiye, temiz, temizliği, trafik, turbofsi, turbofsi.net, ucuz, yetkili, yüksek
Seçenekler