Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
12-11-2010, 18:09   #1

red_s4

Lokasyon: istanbul/ şişli/ osmanbey/taksim/m.köy
Üye Albümleri Audi Sahibi
Standart Gündüz farları açıkken sis farları neden yanmaz???

arkadaşlar ben gündüz farları(ledler) açıkken sislerinde yanmasını istiyrm...normal farlara geçtiğimizde yada parklara geçtigimizde(sisleri açmak istedigimizde)ledler bi derece parlaklıgı düşüyr...ben gece bile sade gündüz ledleri birde sisleri kullanmak istiyrm nedeni ise daha güzel durdugunu düşünüyrm
bu uygulamayı yetkili serviste yapıyrlarmı?? yoksa başka bi yer tavsiye edermısınız ??bide fiyat konusunda bilgisi olan? teşekkürler

Forum Sponsorumuz
Skillful | Responsive Multi-Purpose Theme
12-11-2010, 19:18   #2
Banned

Lokasyon: ıstanbul
hem sis hem led cok kotu gozukuyor bence

12-11-2010, 19:35   #3

red_s4

sadece ledlermi kalsın diyorsun...bazılar sisler ..led yaptıry yada..beyaz :=) o daha apaçi duruyr..

12-11-2010, 21:05   #4

exca

Lokasyon: Ankara
Forum Yıldızı Volkswagen Sahibi
Lütfen sis yokken sis farlarıyla gezmeyin,önünüzde ki insanları düşünün.İnanın çok rahatsız ediyo,tecrübesiz biri çok rahatlıkla kaza yapabilir bu yüzden..

12-11-2010, 21:47   #5

cemal arslan

Lokasyon: ankara
sistem böyle...audi sağolsun en sonunda bunu ekledi...Allah onlardan razı olsun darısı diğer firmalara...

sis lambaları tek başına yanarlar...kural budur...

13-11-2010, 04:29   #6

Lokasyon: Istanbul
BMW Sahibi
Bencede sis gecenlerde deli gibi sis vardi bu sefer herkes 4lu yakarken sis lambasi yakmiyordu dikkat ettim kopru yolunda enterasan milletiz xenon sis fari kadar insani rahatsiz eden bir aksesuar yok valla direk ac cami kufret ayni derecede rahatsiz edersin ondeki arabayi

13-11-2010, 10:14   #7

red_s4

yok arkadaşlar ben zaten o çakma xenon farlara karşı olan biriyim yani böyle öküzlük..kuralsızlık anca bizim ülkede olur...gerçekten cok rahatsız edıyr....ben sadece orjinal aracın üstündeki sistemle ilgili soru sordum sadece üstündeki orjinal ledli gündüz farı yansın birde onla berbar sis lambası yansa nasıl durur sizce?apaçimi ?hoş mu yoksa gerek yokmu

13-11-2010, 10:31   #8

exca

Lokasyon: Ankara
Forum Yıldızı Volkswagen Sahibi
apaçiliğin ötesinde sis yokken sis farları ciddi şekilde rahatsız ediyo.. araç yeterince güzel orjinalinde led de var,olduğu gibi kullanın derim..

13-11-2010, 11:12   #9

Lokasyon: ankara
Audi Sahibi
hocam iyi bir elektrikçi işini çözer servisle filan uğraşma bence ankaradaysan eyüpoğlu tuning te yaşar var emre gönderdi beni dersen yardımcı olur elinden her iş gelir.

13-11-2010, 11:14   #10

AlamanArabasi

Lokasyon: Istanbul
abim misss gibi ledlerin var, yakmışsın, sislere ne gerek var ayıpsın diyeyim esnaf ağzıyla biraz

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
:), araç, arka, audi, beyaz, fiyat, gündüz farı, kaza, lambası, led, ledler, ledli, merceksiz, orjinal, sade, servis, sis, sis farı, soru, tavsiye, xenon, yetkili, yetkili servis, ızgara, ışık
Seçenekler