Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
04-06-2010, 03:00   #1
kfyonur

Lokasyon:
Standart Windows 7'de Mtp Usb Aygıt Sorunu ve çözümü..

Nokia N97 zamanında win7 yüklediğim zaman pc telefonu görmüyordu Mtp usb aygıtı yüklenemedi hatası alıyordum o zamanda forumları kurcalamıştım sonuca ulaşamamıştım.İki gün öncede iphone aldım büyük bir zevkle teli pc ye bağladım fakat yine aynı hatayı aldım Tekrar forumları altından girdim üstünden çıktım yok media playerı güncelle,itunes tekrar sil yükle,kendin manuel yükle,mtp aygıtı kaldır tekrar yükle falan filan en son bana mantıklı gelen gigabyte ve asus PA55 anakartlarda bios güncellemesi yapın önerisiydi.Bios güncelledikten sonra sorunum çözüldü şu an itunes telefonu görüyor,uzun lafın kısası biosunuzu güncelleyin

Forum Sponsorumuz
Skillful | Responsive Multi-Purpose Theme
04-06-2010, 03:29   #2

btR424

Lokasyon: acıbadem
onu nası yapıcaz cnku benımde sony mp3 playerım var onu gormuo pc sarj oluyo fakat eslestıremıyorum sıkıldım spor yaparken telefon tasımıyp muzık dınlemekten bu arada makına HP

04-06-2010, 03:32   #3
kfyonur

Lokasyon:
btR424:
onu nası yapıcaz cnku benımde sony mp3 playerım var onu gormuo pc sarj oluyo fakat eslestıremıyorum sıkıldım spor yaparken telefon tasımıyp muzık dınlemekten bu arada makına HP
hp nin sitesinden driver ve bios güncellemelerine bak pc ya da laptopunun ama mtp usb aygıt uyarısı alıyorsan yap yoksa şansnı dene.

04-06-2010, 03:54   #4

btR424

Lokasyon: acıbadem
saolasın denicem olmazsa yıne yazarm

04-06-2010, 15:30   #5

Gx.Bortu

Lokasyon: Ankara
Forum Yıldızı Volkswagen Sahibi
Anakart biosu güncellerken elektrik şebekesinde sorun olmadığı bir zaman seçin. Bios update sırasında elektrikler kesilirse makinayı tekrar açamazsınız haberiniz olsun. Yeni nesil anakartlarda bu sorun için yedek bios bulunuyor artık ona da bakabilirsiniz.

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
:), elektrik, hp, için, iphone, media, nesil, soru, sorun, spor, telefon, update, usb, yeni
Seçenekler