Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
04-07-2007, 12:46   #1

GUR61

Lokasyon: istanbul
Üye Albümleri BMW Sahibi
Standart Seat Leon hakkinda gorusleriniz dusunceleriniz?

arkadaşlar, kuzenim yeni seat leon almayı düşünüyor, sizin belki eş dost arkadaşlarınızdan aldığınız görüşler duyumlar nasıl? tavsiye edilir mi?

Forum Sponsorumuz
Skillful | Responsive Multi-Purpose Theme
04-07-2007, 14:10   #2

Lokasyon: Istanbul
Audi Sahibi
cevremde kullanan bir tanidigim yok ama yanimizdan gecerken hepimizin gozunu alan bir alet olmus yeni leon bir de bodykit olayina girmis olan birisinin aracini gordum arac siyah camlar siyah yaylari da degistirmis jantta yapmis gozumuzden kayboluncaya kadar bakakaldik bence pisman olmaz cunki seat audinin kardesi sayilir ayni sirket politikasiyla uretiliyor biliyorsunuz ve sanirim o da alman yapimi artik

04-07-2007, 14:55   #3

burak89

Lokasyon: yesilkoy/ist
Üye Albümleri Audi Sahibi
seatlar ispanyol yapimi diye biliyorm..disi cok guselde ici bi o kadar berbat..

04-07-2007, 15:17   #4

Lokasyon: esk
kardesımde var leon 2006 model gayet guzel ozellıkle egzozdan cıkan ses super kopek hırlaması gıbı bıde bızım araclardan daha ser gıbı geldı bana cabuk tepkı verıyo bızımkıler bıraz hantal kalıyo yanında

04-07-2007, 15:18   #5

Yoda

Forum Yıldızı Audi Sahibi
aracın içi plastik. keyifsiz ve göz okşamaktan uzak kaba bir dizaynı var.
koltuklar keza, standart modellerde rahatsız, sıradan ve terletiyor
vites geçişlerini sevmedim. kendimi karton kutuda gibi hissetmemi sağladı.
tok bir araç değil.karoserin zayıf olduğu hissine kapılabilirsiniz.

bizim sb'ler kadar büyük bir araba. fakat arka koltukları daha geniş.

dengeli olduğunu söyleyemem, moda ihtiyacı var yol tutuşu açısından.
renault megane gibi sesi var motorun. fakat performans olarak da bizim 8Vlerden farklı olduğu söylenemez baz modellerin.nitekim audiyle aynı motor teknolojisini kullanıyor üç aşağı beş yukarı.
avantajı nedir? 33.000 YTL gibi bir fiyata mp3müş zartmış zurtmuş gibi gözboyayan özelliklerle birlikte alınabiliyor.ESP standart mı bilmiyorum ve sanmıyorum.
FR modellerini ise sürme fırsatım olmadı. yol tutuşu performansı nasıl bilmiyorum.
görüntüleri standartlardan daha güzel, orası kesin. standartlara da aynı body kiti uygulatabilirsiniz.

04-07-2007, 16:13   #6

Audi Sahibi
kesinlikle başarılı bir araç ama ben bir türlü sevemedim... Çoğu kez yeterince oturaklı gelmedi bana... Ne spor ne oturaklı, bazı berbat dış modlar sayesinde gayet apaçileşebilen seat leonlar da görülmektedir

şahsen golfü tercih ederdim ama tabi zevkler ve renkler....

04-07-2007, 16:42   #7

mustafa

Lokasyon: Ankara-Istanbul
Üye Albümleri Forum Yıldızı Audi Sahibi
cupra r ve fr versiyonları güzel .. ama ben de standart leona ısınamadım

04-07-2007, 19:00   #8
Administrator

Ümit

Lokasyon: Bursa
Moderatör Forum Yıldızı BMW Sahibi
içi malzeme kalitesi işçilik kötü ayrıca çıktığı yıl megane, clio bile çarpışma testinden5 yıldız alırken leonun 4 yıldız alması şaşırtıcı 2001 corsa bile 4 yıldız aldı bu testten

__Çarpışma testi için tıklayın___

04-07-2007, 21:45   #9

d3nz3l

Lokasyon: Ankalanya
Üye Albümleri Audi Sahibi
Audi a3 le tamamaen aynı altyapıyı kullanıyor.Bence fiyatına göre alınabilecek en iyi arac.a3 te opsiyon olan heme hemen herşey leonda standart.İci cok vasat.

04-07-2007, 23:36   #10

Lokasyon: İstanbul
Forum Yıldızı Audi Sahibi
Bence ciddi güzel bi araç. 2.0tdi a3 almadan önce düşündüğüm araçtı. standart bodykiti ile beyaz bi araç gerçekten hoş duruyo. fiyatıda cok cazip. 53000YTLye 2.0tdi dsg bırakmıslardı. neredeyse 1.6 a3 parası

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
1.4, 1.6, 2.0, 2.0tdi, 2001, :), a3, a5, araba, araç, arka, beyaz, çarpışma testi, dsg, esp, golf, için, kar, motor, nedir, performans, seat, spor, tdi, tfsi, turbo
Seçenekler