Grcistan Plakal Aralar Uygun Fiyata

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon
    Senior Member a4udi yenin Avatar
    yelik Tarihi
    27-Aralk-2011
    mkann snrn grmek iin imkansz denemek lazm.

Senior Member mrasafated yenin Avatar
    yelik Tarihi
    13-Ocak-2012
    Bu sistem ayni Almanyadan gelen arabalarla bir degil mi? 1 yil kullaniyorsunuz, sonra cikis giris yapmak gerekiyor falan. Bu sistem eskiden 6 ay orda 6 ay burdaydi sanirsam ve degisecek diye duymustum. Tabi bu bilgiler kulaktan duyma oldugu icin "galiba" seklinde konusuyorum.

Ama almayi mi dusunuyorsunuz siddetle tavsiye etmiyorum. Bu tarz ulkelere hic bulasmayin. Oncelikli tabi Rusya gibi yerlerde biliyorsunuz youtube dan televizyondan goruyorsunuz cokca kaza oluyor. Buralardan alacaginiz arabanin kazali olma ihtimali cok yuksek. Kazalar konusunda sahidim hergun yollarda ufak tefek goruyorum Bana Rusyada yasayanlar da bunlari soyluyor, "araba alirken moskovada kazasiz araba bulmak cok zor." Burda da cokca ozbekistan, litvanya vs plakali arabalar geziyor.
    2014 Hidden Content TR
    2006 Hidden Content A3 RU sold
    2002 Cooper US sold

Senior Member a4udi yenin Avatar
    yelik Tarihi
    27-Aralk-2011
    Almak m tabiki hayr.
    Sadece merakmdan ama fotoraflar da gerek deil sanrm.
    Amerikan plaka ve amerikan park var aralarda. Dolandrclk m diye de phelenmedim deil.
    mkann snrn grmek iin imkansz denemek lazm.

Senior Member omerfaruk_ua yenin Avatar
    yelik Tarihi
    07-Aralk-2010
    Arkadamn babasnn romanya plakal arac var onlar 6 ay burada biniyor sonra 6 ay orada kalyor araba. Giri k yapmann yeterli olacan sanmyorum.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member HUN yenin Avatar
    yelik Tarihi
    23-Haziran-2012
    Sazan.avi , giri k yeterli deil 6-6 o lkede kalmak zorunda ara.

Senior Member mrasafated yenin Avatar
    yelik Tarihi
    13-Ocak-2012
    Bu 6-6 dan kesin emin miyiz? Basta da dedigim gibi bu kulaktan duyma sekilde bu kanun degisecekti diye biliyorum.
    2014 Hidden Content TR
    2006 Hidden Content A3 RU sold
    2002 Cooper US sold

Senior Member ingolstadt yenin Avatar
    yelik Tarihi
    08-Aralk-2010
    Alnt mrasafated Demi ki: Mesaj Grntle
    Bu 6-6 dan kesin emin miyiz? Basta da dedigim gibi bu kulaktan duyma sekilde bu kanun degisecekti diye biliyorum.
    Evet suan icin mevzuat boyle en fazla 6 ay kalabiliyor yabanci plakali bir arac Turkiyede, sadece yurt disindan emekli olan Turk vatandaslari 1 yil sureyle araclarini Turkiyede tutabiliyor.

Ayrica bu ilanlarinda asparagas olma olasiligi yuksek, hic maceraya gerek yok herturlu uckagit doner boyle araclarda.
    Tek ask BesiktASK Hidden Content

Senior Member ismalkas yenin Avatar
    yelik Tarihi
    24-Nisan-2011
    Bursa'da bulgaristan plakali cok arac var ve bir arkadasim da bu sekilde biniyordu.2 araci var bulgaristan plaka,6 ay biniyor turkiyede sonra oraya gidip diger arabayi alip turkiyeye geliyor.

Member metinmb407 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    25-Mays-2012
    Gkhan ne diyo aga bunlar Hazr Ardeen e gitmiken alaym ben seneyi brak zaten ayda 4 kere falan karm

Ama benim Grcistan da duyduum ve bizzat grdm u ki arabaya hi nem vermiyorlar. Haat kana kadar kullanp sonra atyorlar. Misal bir tane B5.5 Passat, bir tane 99 Merco (modelini hatrlamyorum) grdm ikisininde n tamponu yoktu. Bir tane BMW fr ksm aynas yok (Eski Fransa Renault larna tersten zenmi herhalde). Bir tane Bora grdm arabann gvde rengi ile kapnn birisinin rengi alakasz. Arabann kaps gitmi adam kapy kma deitirmi boyama ihtiyac bile duymam

Senior Member can84 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    27-Kasm-2011
    Alan kisininde o ulkede ikahmetgah gostermesi gerekir dolandiricilik gibi yada katakuli isler donuyor

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon

Bu Konu iin Etiketler