Airbag

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon
    Member S9396 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    25-Nisan-2012
    Arkadalar bu sabah farkettim arabamda birden airbag yanmaya balad.Belki konta kapar aarsam geer falan dedim olmad hala yanyor malum hafta sonu servislerde kapal.
    Kafama takld ya bu ne sorunu olabilir ki ?
    Arabam daha yeni 35.000de ve 2008 model.
    Bir yerede vurmadm hafif arpma dahi yok :S
    Belki gstergede sknt vardr diye denedim Kemer kemeri taktmda snyor tm klar snyor fakat airbag srekli duruyor.

[IMG][/IMG]

Senior Member
    yelik Tarihi
    30-Mart-2009
    Forumda, bu konudan muzdarip birok kii var. Koltuun altndaki sensr, koltuu serte geriye itmiseniz falan zarar grmtr muhtemelen. Tabii acil bir durumda devreye girmezse o sknt olur.
    [FONT=Book Antiqua]2006 A3 2.0 FSI Ambition Tiptronic S-Line (35CAN78)[/FONT]

yelik Tarihi
    25-Nisan-2012
    zm nedir acaba ? :S Korktum ya sadece sensrse sknt yok.Biliyorsunuz airbag arabalarn en pahal aksamlarndandr.

Senior Member FatihDemirel yenin Avatar
    yelik Tarihi
    17-Ekim-2010
    Koltuun sert ekilmesinden olmutur ykamada falan benim golf te de olmutu ayns. Balantlar kontrol ettirin muhtemelen dzelir
    Eski Kullanc ad:16BFD97

Senior Member ALP yenin Avatar
    yelik Tarihi
    03-Eyll-2011
    Yapamazsanz eer,servisinize gidip kontrol ettirin ve cihaza balatp baktrn...

Hidden Content

Bu foruma ve forumdaki insanlara saygs olmayan kiilerin TURBOFSI ALES'nde yeri yoktur...

Hidden Content

yelik Tarihi
    25-Nisan-2012
    Direksiyon sargs bozulmu tm koltuklar kontrol ettirdik sknt yok.Direksiyon sargs fiyatda 230-280 aras paraclarda serviste en az 400 dr. Ne olduda sarg bozuldu anlamadm yav. yok i kard bamza o k da sinirlerimi bozuyor zaten.

para bu:

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Son dzenleyen S9396, 04-Haziran-2012 saat 21:15.

Member
    yelik Tarihi
    14-Aralk-2011
    Aynen hocam ayn sorunu bende yaadm. Durduk yere airbag lambas yand. Daha sonra servise gtrdmde direksiyon kapann trnanda anma olduunu ve gevemeden dolay airbagin biraz serbest kaldn bu yzden de lambann yandn slediler. 50 liraya tamir ettirdim bende airbaglerde almama gibi sorun olmaz.
    TURBOFSI.net

yelik Tarihi
    25-Nisan-2012
    Alnt korayoru Demi ki: Mesaj Grntle
    Aynen hocam ayn sorunu bende yaadm. Durduk yere airbag lambas yand. Daha sonra servise gtrdmde direksiyon kapann trnanda anma olduunu ve gevemeden dolay airbagin biraz serbest kaldn bu yzden de lambann yandn slediler. 50 liraya tamir ettirdim bende airbaglerde almama gibi sorun olmaz.
    Benim kesin sargdan ya trnak falan deil.Yarn avekten fiyat alaym bakaym tuzlu deilse mecbur alcaz.

yelik Tarihi
    25-Nisan-2012
    Arkadalar para fiyat 270 tl iilik 30 tl.

Bi krmz airbag maliyeti 300 tl =) Duyurulur.
    Ik ufak olabilir ama ufak bi masraf beklemeyin =)

Senior Member ALP yenin Avatar
    yelik Tarihi
    03-Eyll-2011
    Neyse,bununla gemi olsun...

Hidden Content

Bu foruma ve forumdaki insanlara saygs olmayan kiilerin TURBOFSI ALES'nde yeri yoktur...

Hidden Content

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon

Bu Konu iin Etiketler