Gndz farlar akken sis farlar neden yanmaz???

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon
    Senior Member red_s4 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    23-Mart-2010
    arkadalar ben gndz farlar(ledler) akken sislerinde yanmasn istiyrm...normal farlara getiimizde yada parklara getigimizde(sisleri amak istedigimizde)ledler bi derece parlaklg dyr...ben gece bile sade gndz ledleri birde sisleri kullanmak istiyrm nedeni ise daha gzel durdugunu dnyrm
    bu uygulamay yetkili serviste yapyrlarm?? yoksa baka bi yer tavsiye edermsnz ??bide fiyat konusunda bilgisi olan? teekkrler

Banned
    yelik Tarihi
    09-Ekim-2009
    hem sis hem led cok kotu gozukuyor bence

yelik Tarihi
    23-Mart-2010
    sadece ledlermi kalsn diyorsun...bazlar sisler ..led yaptry yada..beyaz :=) o daha apai duruyr..

Senior Member exca yenin Avatar
    yelik Tarihi
    06-Haziran-2009
    Ltfen sis yokken sis farlaryla gezmeyin,nnzde ki insanlar dnn.nann ok rahatsz ediyo,tecrbesiz biri ok rahatlkla kaza yapabilir bu yzden..
    Akaryakt Zamm Facebook: Hidden Content

Senior Member cemal arslan yenin Avatar
    yelik Tarihi
    28-Haziran-2009
    sistem byle...audi saolsun en sonunda bunu ekledi...Allah onlardan raz olsun dars dier firmalara...

sis lambalar tek bana yanarlar...kural budur...

Senior Member
    yelik Tarihi
    06-Haziran-2010
    Bencede sis gecenlerde deli gibi sis vardi bu sefer herkes 4lu yakarken sis lambasi yakmiyordu dikkat ettim kopru yolunda enterasan milletiz xenon sis fari kadar insani rahatsiz eden bir aksesuar yok valla direk ac cami kufret ayni derecede rahatsiz edersin ondeki arabayi

yelik Tarihi
    23-Mart-2010
    yok arkadalar ben zaten o akma xenon farlara kar olan biriyim yani byle kzlk..kuralszlk anca bizim lkede olur...gerekten cok rahatsz edyr....ben sadece orjinal aracn stndeki sistemle ilgili soru sordum sadece stndeki orjinal ledli gndz far yansn birde onla berbar sis lambas yansa nasl durur sizce?apaimi ?ho mu yoksa gerek yokmu

Senior Member exca yenin Avatar
    yelik Tarihi
    06-Haziran-2009
    apailiin tesinde sis yokken sis farlar ciddi ekilde rahatsz ediyo.. ara yeterince gzel orjinalinde led de var,olduu gibi kullann derim..
    Akaryakt Zamm Facebook: Hidden Content

Senior Member
    yelik Tarihi
    16-Ekim-2010
    hocam iyi bir elektriki iini zer servisle filan urama bence ankaradaysan eypolu tuning te yaar var emre gnderdi beni dersen yardmc olur elinden her i gelir.

Member AlamanArabasi yenin Avatar
    yelik Tarihi
    12-Kasm-2009
    abim misss gibi ledlerin var, yakmsn, sislere ne gerek var aypsn diyeyim esnaf azyla biraz

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon

Bu Konu iin Etiketler