Windows 7'de Mtp Usb Aygt Sorunu ve zm..

Konu Kapal
    kfyonur
    Guest
    Nokia N97 zamannda win7 yklediim zaman pc telefonu grmyordu Mtp usb aygt yklenemedi hatas alyordum o zamanda forumlar kurcalamtm sonuca ulaamamtm.ki gn ncede iphone aldm byk bir zevkle teli pc ye baladm fakat yine ayn hatay aldm Tekrar forumlar altndan girdim stnden ktm yok media player gncelle,itunes tekrar sil ykle,kendin manuel ykle,mtp aygt kaldr tekrar ykle falan filan en son bana mantkl gelen gigabyte ve asus PA55 anakartlarda bios gncellemesi yapn nerisiydi.Bios gncelledikten sonra sorunum zld u an itunes telefonu gryor,uzun lafn ksas biosunuzu gncelleyin

Senior Member btR424 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    09-Aralk-2006
    onu nas yapcaz cnku benmde sony mp3 playerm var onu gormuo pc sarj oluyo fakat eslestremyorum skldm spor yaparken telefon tasmyp muzk dnlemekten bu arada makna HP
    Life goes oN.. Hidden Content

kfyonur
    Guest
    Alnt btR424 Demi ki: Mesaj Grntle
    onu nas yapcaz cnku benmde sony mp3 playerm var onu gormuo pc sarj oluyo fakat eslestremyorum skldm spor yaparken telefon tasmyp muzk dnlemekten bu arada makna HP
    hp nin sitesinden driver ve bios gncellemelerine bak pc ya da laptopunun ama mtp usb aygt uyars alyorsan yap yoksa ansn dene.

Senior Member btR424 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    09-Aralk-2006
    saolasn denicem olmazsa yne yazarm
    Life goes oN.. Hidden Content

Senior Member Gx.Bortu yenin Avatar
    yelik Tarihi
    16-Aralk-2009
    Anakart biosu gncellerken elektrik ebekesinde sorun olmad bir zaman sein. Bios update srasnda elektrikler kesilirse makinay tekrar aamazsnz haberiniz olsun. Yeni nesil anakartlarda bu sorun iin yedek bios bulunuyor artk ona da bakabilirsiniz.

Konu Kapal

Bu Konu iin Etiketler