A3 1.4 tfsi Stronic-VW scirocco 1.4 DSG- VW GOLF 1.6 TDI dsg

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 7 1 2 3 4 5 6 7 SonSon
    Banned
    Arkadaşlar Aslında çok daha fazla seçeneğim var ama bütcem 30.000 euro 33.000 falan yapabilrim.

A3 1.4 tfsi stronic mi alsam ambition paket

Scirocco 1.4 tsi 160 hp DSG mi alsam

Yoksa şekli tarzı bi kenara atıp yakıt ekonomisi için GOLF 1.6 tdi DSG Highline mı alsam.

İkinci el olarak a4 2.0 tdi yeni kasa 3.20 dizel ALFA 159 qtronic te bakıyorum ama düşük km li araç bulmaz zor bu fiyatlarda.

Düşüncelerinizi almak istedim.Yakıt performans olayınıda değerlendirin lütfen

Senior Member RoSSi Üyenin Avatarı
    Bu golf sana yaklaşık 60.000TL ye patlar ki zaten highline paketi bayiler elinde bulundurmuyorlar, müşteri isteğine göre özel sipariş olarak getirtiyorlar. Düşüncem bir golf için 60.000TL çok para. Biz bu fiyata 1.4 TSİ DSG passat aldık 2 gün önce.

Scirocco güzel araba ama fiyatı yine pahalı bence. O da minimum 60.000TL ye gelir zaten. Bu arada Scirocco'nun DSG şanzımanında bir problem var sanırım, sıkıntı yaşayanlar çoğunlukta. Ayrıca stoklardaki ve piyasadaki Scirocco'ların %90 ında xenon far yok, bence Scirocco gibi bir otomobil xenonsuz olmamalı.

Kasa değiştirecek olmasına rağmen en mantıklı seçim A3 gibi duruyor. 60.000TL civarına istediğin gibi bir araç bulabilirsin bence stoklarda.

Kısacası Audi A3 derim yani. Audi forumunda da başka ne cevap beklenirse.

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Bir arkadaşım 160 lık scirocco aldı 20 gün önce. Gayet memnun araçtan.

Bence hiç a3 e girme yeniden çünkü alacağın araç çok farklı olmayacak kullandığından ayrıca kasa değişimide yakın.

Ama şunu da söylemeliyim sciroccoda da asla a3 teki kadar kaliteyi bulamassın. Çok güzel araç scirocco ama audi vw farkını hissediyorsun bindiğinde.

Şekli tarzı ben olsam asla bir kenara bırakmazdım (özellikle evlenene kadar)

3.20i ler bulunabilir o fiyata temiz o da yakıtta biraz üzer doğal olarak..

Dediğim gibi a3 ten a3 e geçiş mantıksız geliyor biraz.
    Scirocco çok güzel araç ama iç mekan basık ve dar, ayrıca kalite farkı mevcut.

İkinci el aramaya devam bence

159 ları bende araştırmıştım zamanında.
    Doluluk ararsan bu araç
    Alfa Romeo > 159 > 1.9 JTD Distinctive > BU ARAÇTAN TÜRKİYEDE 2 ADETTİR,BENZERİ OLABİLİR. #15993180 - sahibinden.com

kM olarak düşük
    http://www.sahibinden.com/38500_km_de_2008_model_alfa_romeo_159_jtd_distinct ive-85WQQaXQQ19795342WQQpXQQdisplayitem

Alfa Romeo > 159 > 1.9 JTD Distinctive > ALFA BAYRAK : 159 1.9 JTD Q- TRONIC FULL+FULL #21008016 - sahibinden.com

Ama benim tercihim 3 kasa ya da c 180k yönünde olurdu

Senior Member eksh Üyenin Avatarı
    ali ben 2-3 sene once 159 test ettım audı yı bukadar uzun zamandır kullanan bırı olarak audıden sonra alfa senı sarmaz he fena gıtmıyor ama kalıte olarak audının yanına yaklasamaz buarada golf tdi alana kadar a4 b7 2.0tdi az km li arac bulabılırsın taş gıbı arabalar var rahat edersın
    (ek)sh

Senior Member audi Üyenin Avatarı
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ali ben 2-3 sene once 159 test ettım audı yı bukadar uzun zamandır kullanan bırı olarak audıden sonra alfa senı sarmaz he fena gıtmıyor ama kalıte olarak audının yanına yaklasamaz buarada golf tdi alana kadar a4 b7 2.0tdi az km li arac bulabılırsın taş gıbı arabalar var rahat edersın
    aynen katılmakla beraber 3 kasayıda düşünmenizi öneririm hem motor olarak daha güçlü hemde arkadan itişli olması sebebiyle daha keyifli bi araçtır..
    Son düzenleyen audi, 13-Şubat-2010 saat 13:36.

Senior Member audi Üyenin Avatarı
    mesela bu araca bi bakın derim temiz vede diri görünüyor iyi bi ekspertizle yapırmak kaydıyla sıkı bi pazarlıkla 31.000 gibi rakamlara alınabilir....

BMW > 3 Serisi > 3.20d > 2006 BMW 320 D.BORUSAN ÇIKIŞLI #20859349 - sahibinden.com

Senior Member ERMAN34 Üyenin Avatarı
    A3 ten inip gene aynı arabayı almanın anlamı yok ekonomi için golf derim comfort paketli alsanız olmazmı ?? ne gerek var highline donanıma? bence golf ü comfortline almak yeterli diye düşünüyorum cebinizden bir dünya para çıkacak highline paket için,ben bu ara pek ekonomik düşünüyorum yorumlarımda bu yönde zevk için para harcamak bu ara beni geriyo krizden galiba ) ama alabiliyosanız 3.20d yada taş gibi b7 kasa a4 2.0tdi derim.

Banned
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bir arkadaşım 160 lık scirocco aldı 20 gün önce. Gayet memnun araçtan.

Bence hiç a3 e girme yeniden çünkü alacağın araç çok farklı olmayacak kullandığından ayrıca kasa değişimide yakın.

Ama şunu da söylemeliyim sciroccoda da asla a3 teki kadar kaliteyi bulamassın. Çok güzel araç scirocco ama audi vw farkını hissediyorsun bindiğinde.

Şekli tarzı ben olsam asla bir kenara bırakmazdım (özellikle evlenene kadar)

3.20i ler bulunabilir o fiyata temiz o da yakıtta biraz üzer doğal olarak..

Dediğim gibi a3 ten a3 e geçiş mantıksız geliyor biraz.
    Scirocco çok güzel araç ama iç mekan basık ve dar, ayrıca kalite farkı mevcut.

İkinci el aramaya devam bence

159 ları bende araştırmıştım zamanında.
    Doluluk ararsan bu araç
    Alfa Romeo > 159 > 1.9 JTD Distinctive > BU ARAÇTAN TÜRKİYEDE 2 ADETTİR,BENZERİ OLABİLİR. #15993180 - sahibinden.com

kM olarak düşük
    http://www.sahibinden.com/38500_km_de_2008_model_alfa_romeo_159_jtd_distinct ive-85WQQaXQQ19795342WQQpXQQdisplayitem

Alfa Romeo > 159 > 1.9 JTD Distinctive > ALFA BAYRAK : 159 1.9 JTD Q- TRONIC FULL+FULL #21008016 - sahibinden.com

Ama benim tercihim 3 kasa ya da c 180k yönünde olurdu
    BEn uzun süre kullanacağım bi araç alacağım için 2.elde düşük km lazım şimdiki aracımıda 5 sene kullandım 6. senesi.

Temmuzda evleneceğim ama sanki şekilden tarzdan vazgeçemiom çok arada kaldım.Golf diyorum müstakbel eşim çok sade kalıyor diyor.Şekil arabalarda da fiyat yüksek.

listedeki 159 ları favorilere eklemiştim zaten sağol bilgi için.b7 a4 değilde bmw 3.20 dizel daha mantıklı gelio uygun fiyatlı bir araç bulmalıyım.

scirocco kalitesini bilmiyorum ama bende tekrar a3 almayı düşünmüyorum.scirocco çok beğenildiği için dış görünüşüne göre onu düşünüyorum.1.4 tsi 160 hp lik motor yakıtta benim araçtan iyi olabilr gibi gelio.Birde yeni gelenlerde xenon far da olacakmış diye birşey duydum.Ekranla beraber oda olacak diyorlar.

Valla okadar kafam karışıkki arklar şekli hoşuma gitmiyor ama golf yakıtta daha ekonomik.

Golfü higline almak isteyişimin sebebide highline da olan ekran ve spor alacatra koltukları.Almışken farklı dolu bir araç istiyorum.

Banned
    Audi > A3 > 2.0 TDI Sportback > a3 tdi 2000 smg f1 iç dış sline en dolu modeli #11076820 - sahibinden.com

bu aracı gördüm bunu iyi bir pazarlıkla 40.000 TL gibi bir fiyata iyi olur mu?1.4 alana kadar böyle bir araç eğer çok ciddi kazası yoksa nasıl olur sizce.AZ yakıp iyi kaçması açısından

Senior Member eksh Üyenin Avatarı
    ali 3 serısı al keyfıne bak kardesım ozaman pişman olma,ımkan el verıyorsa tabı
    (ek)sh

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 7 1 2 3 4 5 6 7 SonSon

Bu Konu için Etiketler