A6 2.0 TDI 170 HP hakknda grleriniz

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 6 1 2 3 4 5 6 SonSon
    Junior Member
    yelik Tarihi
    28-Aralk-2009
    Merhaba sevgili audiciler. Ksmetse ben de bir A6 alarak audi sahibi olmay planlyorum. u an son kararm verme aamasndaym ve iki konuda sizlerin grlerini merak ediyorum.
    1. 170 HP, nden ekili bir A6'da sorun olur mu? Kalkta sarma yapmas ok nemli deil, nemli olan sollamalarda risk olutaracak sarma yapmamas.
    2. sunroof-navi-dvd haricinde neredeyse tm opsiyonlara sahip ara iin 61k civarnda bi fiyat aldm. fiyat konusundaki grleriniz nedir? u 3 gn iersinde almal m yoksa 1-2 ay sonra alsam yine buna yakn fiyatlara bulabilir miyiz?

Senior Member maximus yenin Avatar
    yelik Tarihi
    06-Haziran-2009
    sollamalarda bir sorun oluturacan hi mi hi sanmyorum. zaten ara bunlar nleyecektir.ayrca motoru kullandka ne kadar gzel olduunu greceksiniz.
    2009 a3 SB 2.0 tdi ambition

Senior Member MOBYDICK yenin Avatar
    yelik Tarihi
    11-Mart-2009
    1- Sollamalarda sorun olmaz,
    2- Fiyat iyi gibi, eger iyi bir indirim yapmislarsa yilbasi sonrasi icin birsey diyemeyecegim. Fiyat konusunda uzman arkadaslar yanitlarlar .

Bu arada multitronic alin mutlaka .
    [SIZE=1]A4 2.0 TFSI Quattro Tiptronic S-Line (245 HP-Evotech) - [SIZE=2] H 7965[/SIZE] [/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]

Senior Member eksh yenin Avatar
    yelik Tarihi
    10-Haziran-2008
    sarma harc br sorun teskl edecegn zannetmyorum,sollamalarda herhang br sknt yaratacagnda zannetmyorum,maxmusunda dedg gb cok keyfl br motor multtronc gercekten arac cok baskalastryor.
    fyat hakknda blgm yok fakat eger suan mkannz musatse bayler skstrp daha da altna almak mumkun,bundan 1-2ay sonra emnmk daha pahalya alrsnz keza herseye zam gelmekte,smdden hayrl ugurlu olsun
    (ek)sh

Junior Member
    yelik Tarihi
    28-Aralk-2009
    ok teekkrler arkadalar cevaplarnz iin. bu arada ara multitronic indirim oran iyi grnyor tek endiem ii ok aceleye getirmemek nk ilk bata pek aklmda yokken bir anda A6'ya dndm ve kendimi bayiide buldum, hala da etkisindeyim

Senior Member
    yelik Tarihi
    10-Aralk-2009
    sollamada sknt olmaz merak etmeyin.a6 lar peynir ekmek gibi gidiyor.amcam,onun bir arkada aldlar,showrooma gittiimde 2 adam geldi birisi benimki hangisi diyordu,dizmiler a6 lar hepsi satlm

Senior Member maximus yenin Avatar
    yelik Tarihi
    06-Haziran-2009
    yeni a6lar adanada bile o kadar sk gzme arpyor ki, geri 100 metre ilerden ben burdaym dedirtiyorlar o ayr
    2009 a3 SB 2.0 tdi ambition

Member turquanz yenin Avatar
    yelik Tarihi
    02-Ekim-2009
    hi dnmeyin aln, sollamalarda ve virajlarda hi skntnz olmaz, ara kendini ok iyi topluyor, fiyat olarak bir fikrim yok, Eer fiyat uygunsa aln tadn karn, baka markalarda macera aramayn alternatifi yok.

Senior Member OTTOMAN yenin Avatar
    yelik Tarihi
    02-Aralk-2008
    motor konusunda sorun yok ama siz en iyisi donanm listesini yazp etiket fiyatnda yazarsanz burada a6 konusunda bilgili ve a6 sahbi arkadalar hem donanm hakknda yorum yapar hemde fiyat konusunda aa yukar bir fikir sahibi olursunuz.nk ben geen sene bu zamanlar A6 iin %25 indirim almtm.tabi o zaman makyaj yemiti araba ama yeni A4 iinde %14 d indirim miktar.

Senior Member
    yelik Tarihi
    26-Eyll-2009
    Benim arkadamn A6 ile bana gelen olay yazaym.

Arkadan araba dizel,DPF var arata.Bu ara iki kere yolda kald.Araba gaz yemiyor,belli bir devre geldikten sonra pedal tabana yaptrsanz da gitmiyor.

Adam kendini servise atyor tabi hemen,filtre tkanm deyip temizliyorlar.Daha sonra ayn ey bir daha oluyor.Adam yine servise gidiyor;ama tabi bu sefer kzgn.Dnya para verdii araba yolda kalyor,ok daha ucuz dizel arabalar yanndan geip gidiyor.

[COLOR=Red]Servisin dedii u[/COLOR]

Bu araba srekli ehir iinde kullanmaya gelmez.Arada bir yksek devir evirip filtreyi temizlemek gerekiyormu.Ancak bu ekilde oluyormu,yoksa kirlendiinde byle yolda kalnabiliyormu.Servis bu yolda kalma iin neden sylemi,artk mantkl m mantksz m,yoksa kusurlu mu kusursuz mu siz karar verin.

1)Kt yakt (Tabi A6 ile geliigzel yerden yakt alnmaz,arkada BP'yi tercih ediyor).
    2)Yukarda dediim ey,srekli ehirii kullanm.

Almanya'da yollar iyimi,srekli dur-kalk olmad ve otobanlarnda yksek hzlara ulalabildii iin bu filtreye bir ey olmuyormu,Trkiye'de ehiriinde sknt olabiliyormu.

Bana garip geldi;ama tahminimce DPF'nin de vardr bir hikmeti.

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 6 1 2 3 4 5 6 SonSon

Bu Konu iin Etiketler