haval sspansiyon

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon
    Senior Member
    yelik Tarihi
    05-Austos-2009
    araca sonradan haval sspansiyon yaplr m. benim arata audi drive select var ve mmi'dan ayar yapabiliyorum ama sspansiyonlar ayarlayamyorum. sonradan taktrmak mmknmdr. ve ne kadar performansl olur

Senior Member
    yelik Tarihi
    05-Austos-2009
    YAN KODU [FONT=AudiSans-Roman][SIZE=1][COLOR=#666666][FONT=AudiSans-Roman][SIZE=1][COLOR=#666666][FONT=AudiSans-Roman][SIZE=1][COLOR=#666666]
    1BL [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=AudiSans-Roman][SIZE=1][FONT=AudiSans-Roman][SIZE=1]Dmpferregelung
    [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Senior Member mTuran yenin Avatar
    yelik Tarihi
    15-ubat-2009
    drive selectle beraber ayarlanabilir sspansiyon almamak byk hata olmu hatta ben ikisi ayn anda satlyor sanyordum soruna gelince en iyisi servise sor.
    BMW 520d '12 Hidden Content
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11 Sold
    Audi A5 2.0T Quattro '10 Wrecked

Senior Member
    yelik Tarihi
    05-Austos-2009
    Siparii ben veremedim ki. Stoktaki arat o sebeple

Senior Member banshee8831 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    29-Haziran-2008
    Alnt dinamik_5 Demi ki: Mesaj Grntle
    Siparii ben veremedim ki. Stoktaki arat o sebeple
    valla sipari veren kii ok cins heralde normalde drive select tek bana pek bir ie yaramaz.tam verimi almak iin uyarlamal sspansiyonda lazm.

benim dncem neden taklmasn ki. taklr elbet servisle grmeniz lazm.

Senior Member
    yelik Tarihi
    05-Austos-2009
    Yani faydas olmuyor deil ama tabi ok da arts yok. 10000 tlyi buluyormu ama yaplabiliyormu ve randmanl m bilmiyoruz

Senior Member designo yenin Avatar
    yelik Tarihi
    22-Ekim-2008
    A5 donanm listesinde; Audi drive select 1BL ve/veya 1N7 ile beraber alnmaldr diye yazyor. 1BL = uyarlamal sspansiyon, 1N7 dinamik direksiyon sistemi.

Arkadalarnda dedii gibi drive select olupta uyarlamal sspansiyon sistemi yoksa donanmn pek bir zellii kalmyor. Sonradan o sspansiyon sisteminin uygulanmas zor olabilir sonuta biliyorsunuz ki aralar ok elektronik, her sistem beyin tarafndan kontrol ediliyor ayrca olsa bile 10.000 gibi bir rakam ar bir maliyet.

Senior Member banshee8831 yenin Avatar
    yelik Tarihi
    29-Haziran-2008
    Alnt dinamik_5 Demi ki: Mesaj Grntle
    Yani faydas olmuyor deil ama tabi ok da arts yok. 10000 tlyi buluyormu ama yaplabiliyormu ve randmanl m bilmiyoruz

10.000 lira samalk. her kim dedi ise bir gzel daya hak ediyor

grende arabaya sonradan s-tronic multitronic anzuman taklyor zannedecek alt st haval amartisrler

Senior Member mTuran yenin Avatar
    yelik Tarihi
    15-ubat-2009
    10.000TL bulur ya sipari verirken hatrlyorum baya ykl bir miktard audi.de sitesinden konfiguratordede 2000€ civar fiyat var Trkiyede iki kat...
    BMW 520d '12 Hidden Content
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11 Sold
    Audi A5 2.0T Quattro '10 Wrecked

Senior Member designo yenin Avatar
    yelik Tarihi
    22-Ekim-2008
    BMW de sport tuu ile ciddi anlamda fark yayorsun. Arkadam da 3.0 Z4 var SMG anzman, konsol da sport tuuna basyoruz aracn direksiyon sertleiyor falan gaz tepkimesi deiiyor. Audi deki sistem de bunun gibi hissedilir derecede mi acaba ? (A5 iin sylyorum). Mercedes C kasada da Sport mode olayn yapt o sistem de baka bir arkadamn aracn da var (C220CDI) herhangi bir fark alglayamadk. Yurt dndaki forumlarda da aratrdm birok kii sistem iin etkisi yok diyor.

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon

Bu Konu iin Etiketler