Yaptrma Plakalar nasl sklr

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon
    Member
    yelik Tarihi
    22-Eyll-2008
    Herkese iyi forumlar...
    Arkadalar yeni aldm arabann eski sahibi plakalar kaportaya ve tampona yaptrm sanrm siyah silikonla... bayada salam gzel olmu ama ben imdi arabann tescilini yaptracam ve yeni plaka taklacak plakas gzel ama irket merkezi sivas olduu iin ve araba da irkete alnd iin tescilin buraya gemesi gerekiyormu imdi bu plakalar arabaya zarar vermeden nasl kacak aranzda yaptran tecrbesi olan varsa yadmnz bekliyorum.. bu arada eski arabam bende bu ekil yaptrmtm ve yaptrdm yer tampon sklr buna birey olmaz asla karamazsn demiti skerken arabaya zarar vermeyeyim bilen varsa yardm ltfen...

Senior Member KeRo yenin Avatar
    yelik Tarihi
    21-Ocak-2008
    bendekide bayag saglam ift yzl bantla yaptrmtm,bence falata tarz bieyle zorla belki ie yarar.....

Senior Member alicanyildiz yenin Avatar
    yelik Tarihi
    18-Ekim-2008
    ben de gecenlerde sokturmustum yeni zgaraya taktrmak iin.Istarak ckartablyolar , benmkn oyle yapmslard

Senior Member vogue yenin Avatar
    yelik Tarihi
    13-Ocak-2008
    stmak mantkl, misina da ie yarayabilir. sonra bir pasta cila gerekebilir ama kullanlan yapskana gore..

Member
    yelik Tarihi
    22-Eyll-2008
    tek boya izilmeden sklsnde yakarm ben o plakalar stmak ne kelime

Administrator turboadmin yenin Avatar
    yelik Tarihi
    21-Ocak-2006
    Siyah silikonla yaplmsa hayatta kmaz
    Turbofsi.net Facebook sayfas: Hidden Content
    Kiisel Sitem: Hidden Content
    Twitter'da takip edin: Hidden Content

TurboFSI.net Stickerlar iin: Hidden Content

Senior Member
    yelik Tarihi
    11-Haziran-2008
    [COLOR=red]siyah silikonla yapm ise ve benim eski aracmdaki siyah silikon gibiyse ben resmen falataylan kazmtm ki boyayada zarar gelmiti...[/COLOR]

Senior Member vogue yenin Avatar
    yelik Tarihi
    13-Ocak-2008
    benim aracmn tavan ustu spoileri siyah silikonla lmne yaptrlmt, biraz starak bir de mezura gibi adn bilmedigim boyle uzun bir eritle 15 dakikada kt. ondan sonra da kazyarak aracn uzerindeki kalan silikon ckartld. yeni plakay taktgn zaman zaten oradaki goruntu kapanacaktr.

Senior Member
    yelik Tarihi
    10-ubat-2009
    nce stn(genelde kaportaclarda bulunan byk fn makinesi gibi bieyle)daha sonra falata ile hafife kazyn.sonra da cila ile silin.byle pek zarar vermiyo.

MoBiUs
    Guest
    esk aracmda bende starak ckarmstm plakay arabada kalan slikon icinde tiner le kucuk bir uratan sonra ckyor ama boya ya tiner srmek ne kadar doru bilemicem

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon

Bu Konu iin Etiketler