S-Tronic Vites Kullanm pular..

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 6 1 2 3 4 5 6 SonSon
    Senior Member ucanturk yenin Avatar
    yelik Tarihi
    06-Haziran-2008
    Merhabalar.. Forumda s-tronic vites kullanan (ben de dahil) birok arkada var... Ancak arac alrken bana bu vitesin kullanm zellikeri anlatlmad... Benim renmek istediim sizlerin s-tronic vites kullanm ile ilgili bilgilerinizi anlatmanz...
    Mesela; bir akam stanbul Beylikdz nden Avclar tarafna giderken Carrefour un nndeki yokutan aa inerken (Dik ve uzun bir yokutur) ayam fren zerinde iniyordum. Araba vites kltt.. Motor freni yapt ve frenden ayam ekmeme ramen, gaza basana kadar bir daha vitesi ykseltmedi.... Bunu nasl yaptm bilmiyorum.. Bi daha da yapamadm..
    Normade ara hz artnca (Gaza basmasam bile) vitesi ykseltiyor...
    Bu tr davranlar bilinli bir ekilde yapmak daha gvenli ara kullanmay salar diye dnyorum... Sizlerden bu tr ipularn bekliyorum...

Senior Member BLaXTeR yenin Avatar
    yelik Tarihi
    11-Eyll-2008
    [COLOR=darkred]evet, guzel balk olmu. ben de taze br s-tronic kullancs olarak kendim kefetmeye alyorum cou ey. tecrubel arkadalar bilgilerini paylarsa daha guzel olur [/COLOR]

Banned
    yelik Tarihi
    17-Austos-2008
    bildiim kadaryla s tronicte yokularda byle bir sistem var

firadiko
    Guest
    vala bilen anlatsin benimde s-tronic ... ben arabayla ilgili bi sorn yasadim o da u ki araba yokutayken ve arabayi yrtmeye alsrken stop etti ve ak iareti ckt sizce bu normalmi otomotik viteste ???

Banned
    yelik Tarihi
    17-Austos-2008
    sorun var demektir..servise git en yakn zamanda

firadiko
    Guest
    Alnt identity Demi ki: Mesaj Grntle
    sorun var demektir..servise git en yakn zamanda
    cok ciddi bi sorun mu cunku bu olay olduktan sonra 1500km srdm

Banned
    yelik Tarihi
    17-Austos-2008
    yolda brakabilir..ikaz yanosa gidip gstermeni tavsiye ederim..ok nemli deildir byk ihtimalle ama gitmende fayda var..sar k m yoksa krmz k m yano gstergede?

firadiko
    Guest
    Alnt identity Demi ki: Mesaj Grntle
    yolda brakabilir..ikaz yanosa gidip gstermeni tavsiye ederim..ok nemli deildir byk ihtimalle ama gitmende fayda var..sar k m yoksa krmz k m yano gstergede?
    calstrmadan once ak iareti yaniyor krmz... stop ettikten sonrada o ak iareti ckt.. ilk basta anlamadm noluyo baktk arkaya doru gidiyoz arkadaki arabaya 10 cm kala el freni cektim fren tutmaz belki diye

Banned
    yelik Tarihi
    17-Austos-2008
    krmz k acil gtrmen gerektiini belirtio..ksa zamanda gtrmeni tavsiye ederim

Senior Member anL yenin Avatar
    yelik Tarihi
    13-Nisan-2008
    firadiko resimde yeditepe yazyo arkada hangi blmdesin ? konuyu bldm ama neyse
    [SIZE=4][FONT=Arial Black]AND 28[/FONT][/SIZE]

Konu Kapal
Sayfa 1 - Toplam 6 1 2 3 4 5 6 SonSon

Bu Konu iin Etiketler