Seat Leon hakkinda gorusleriniz dusunceleriniz?

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon
    Senior Member GUR61 Üyenin Avatarı
    arkadaşlar, kuzenim yeni seat leon almayı düşünüyor, sizin belki eş dost arkadaşlarınızdan aldığınız görüşler duyumlar nasıl? tavsiye edilir mi?

Senior Member
    cevremde kullanan bir tanidigim yok ama yanimizdan gecerken hepimizin gozunu alan bir alet olmus yeni leon bir de bodykit olayina girmis olan birisinin aracini gordum arac siyah camlar siyah yaylari da degistirmis jantta yapmis gozumuzden kayboluncaya kadar bakakaldik bence pisman olmaz cunki seat audinin kardesi sayilir ayni sirket politikasiyla uretiliyor biliyorsunuz ve sanirim o da alman yapimi artik

Senior Member burak89 Üyenin Avatarı
    seatlar ispanyol yapimi diye biliyorm..disi cok guselde ici bi o kadar berbat..

kardesımde var leon 2006 model gayet guzel ozellıkle egzozdan cıkan ses super kopek hırlaması gıbı bıde bızım araclardan daha ser gıbı geldı bana cabuk tepkı verıyo bızımkıler bıraz hantal kalıyo yanında

Senior Member Yoda Üyenin Avatarı
    aracın içi plastik. keyifsiz ve göz okşamaktan uzak kaba bir dizaynı var.
    koltuklar keza, standart modellerde rahatsız, sıradan ve terletiyor
    vites geçişlerini sevmedim. kendimi karton kutuda gibi hissetmemi sağladı.
    tok bir araç değil.karoserin zayıf olduğu hissine kapılabilirsiniz.

bizim sb'ler kadar büyük bir araba. fakat arka koltukları daha geniş.

dengeli olduğunu söyleyemem, moda ihtiyacı var yol tutuşu açısından.
    renault megane gibi sesi var motorun. fakat performans olarak da bizim 8Vlerden farklı olduğu söylenemez baz modellerin.nitekim audiyle aynı motor teknolojisini kullanıyor üç aşağı beş yukarı.
    avantajı nedir? 33.000 YTL gibi bir fiyata mp3müş zartmış zurtmuş gibi gözboyayan özelliklerle birlikte alınabiliyor.ESP standart mı bilmiyorum ve sanmıyorum.
    FR modellerini ise sürme fırsatım olmadı. yol tutuşu performansı nasıl bilmiyorum.
    görüntüleri standartlardan daha güzel, orası kesin. standartlara da aynı body kiti uygulatabilirsiniz.

Senior Member
    kesinlikle başarılı bir araç ama ben bir türlü sevemedim... Çoğu kez yeterince oturaklı gelmedi bana... Ne spor ne oturaklı, bazı berbat dış modlar sayesinde gayet apaçileşebilen seat leonlar da görülmektedir

şahsen golfü tercih ederdim ama tabi zevkler ve renkler....

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    cupra r ve fr versiyonları güzel .. ama ben de standart leona ısınamadım

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    içi malzeme kalitesi işçilik kötü ayrıca çıktığı yıl megane, clio bile çarpışma testinden5 yıldız alırken leonun 4 yıldız alması şaşırtıcı 2001 corsa bile 4 yıldız aldı bu testten

__Çarpışma testi için tıklayın___

Senior Member d3nz3l Üyenin Avatarı
    Audi a3 le tamamaen aynı altyapıyı kullanıyor.Bence fiyatına göre alınabilecek en iyi arac.a3 te opsiyon olan heme hemen herşey leonda standart.İci cok vasat.

Senior Member
    Bence ciddi güzel bi araç. 2.0tdi a3 almadan önce düşündüğüm araçtı. standart bodykiti ile beyaz bi araç gerçekten hoş duruyo. fiyatıda cok cazip. 53000YTLye 2.0tdi dsg bırakmıslardı. neredeyse 1.6 a3 parası

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon

Bu Konu için Etiketler