Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
16-08-2009, 14:47   #121

Azure

Lokasyon: Ankara
Audi Sahibi
Swordun da dediği gibi bi A5 alıcak biri olarak araç hakkındaki yorumlarını bizle paylaşmasını bende isterim.. =)

Forum Sponsorumuz
Skillful | Responsive Multi-Purpose Theme
16-08-2009, 23:33   #122

mTuran

Lokasyon: İstanbul - Bilecik
Forum Yıldızı BMW Sahibi
Arkadaşlar bu hafta bir yazı yazacağım inşallah.

19-08-2009, 11:50   #123
Banned

Lokasyon: Bursa-Nilüfer
Üye Albümleri Audi Sahibi
bende 1.6 a4 le a5 1.8 tfsi le kalkış yaptım başta beraber kalktık zannediyordum ama adam dalga gecmiş tokatladı.=)

22-08-2009, 06:41   #124

Lokasyon: Ankara
Mercedes Benz Sahibi
banshee8831:
tamam mturan'ın yaptığı biraz riskli olabilir elbet.allah korusun araba savrulur,önüne araba-çoçuk çıkar yada bilimum şeyler.bunlar karşısında bir şey yapamazsın elbet ama kader bu alnında ne yazıyorsa onu yaşarsın.

Sadece bilgilendirme veya hatırlatma amaçlı yazıyorum yanlış anlamayın... Kader, yaşayacaklarımızın önceden belirlenmiş olması yada mecazi olarak kullanıldığı gibi alnımızda yazılı olması değildir. Kader, sadece yaşayacaklarımızın önceden Allah tarafından "bilinmesidir." Yani ne yaşayacağımızı, başımıza neler geleceğini bizim ve çevremizdeki insanların davranışları birlikte belirler.

31-08-2009, 22:27   #125

recepskywalker

Lokasyon: istanbul
Audi Sahibi
gec kalmısım ama fren gaz olayında onden cekıslı veya 4 ceker arabada yapmak artık yenı sanzumanlarda ıse yaramaz anca arkadan cekıslı araba ıle hafıf asırıya kacmadan ıyı kalkmak ıcın hafıf patınaj ıle kalkmak en ıyısıdır.Yazmıssınız bosta 3000 e getırıp d ye alma felan dıslı kırdırırsınız.Cesıtlı arabalar kullandım,bayaa b.klar yedımm ff veya awd araba ıle fren gaz yapmayın 1 2 bırsey olmuyor dersınız beklemdıgınz anda cıkar sora arıza bu arada mturan yazmıs a5 ın yanında bmw neymıs dıee bambaska bır zevktırr kullanması ona hafıf kuvvetlı motorlu yenı bır bmw kullanmasını tavsıye edıyorum.

31-08-2009, 22:39   #126
SOS

SOS

Lokasyon: Florya / Yeşilköy
Audi Sahibi
Bir önceki arabam rx-8 di şimdiki ise A5 quattro.
A5= Güven hissi, kalite
Rx8 = Adrenalin ve sürüş zevki.

Köşelerde yaptığım kontrollü yanlamaları, yengeç gibi gitmeyi çok özlüyorum açıkçası

31-08-2009, 22:53   #127

recepskywalker

Audi Sahibi
sos sana sorum olacak bir arkadasım rx8 bakıyor da servıs olayı nasıl oluyor satarken para etmıyormus araba 3000 de bır servıse gıdıyormus uzun omurlu motor degılmıs sureklı arıza cıkartıyormus dıye duydum dorumu

31-08-2009, 23:11   #128

banshee8831

Lokasyon: ankara
Üye Albümleri Forum Yıldızı
recepskywalker:
sos sana sorum olacak bir arkadasım rx8 bakıyor da servıs olayı nasıl oluyor satarken para etmıyormus araba 3000 de bır servıse gıdıyormus uzun omurlu motor degılmıs sureklı arıza cıkartıyormus dıye duydum dorumu

tek bunlarla kalsa keşke...

deli gibi yaktığınıda unutmamak lazım.çoğu rivayete göre bir ferrari'den daha fazla yakıt tüketiyormuş araç.gerisini siz düşünün artık

2.eldede alacak kişi bunları düşünerek araçtan uzaklaşıyor.neyse ki mazda taş devrinden kalan motoru geliştirme çabalarına girdi.1-2 sene içinde daha iyi bir motor gelecekmiş.

01-09-2009, 00:02   #129

powerslide

Forum Yıldızı Audi Sahibi
SOS:
Bir önceki arabam rx-8 di şimdiki ise A5 quattro.
A5= Güven hissi, kalite
Rx8 = Adrenalin ve sürüş zevki.

Köşelerde yaptığım kontrollü yanlamaları, yengeç gibi gitmeyi çok özlüyorum açıkçası
tabi ki rx8'in yanlaması kadar keyif vermez ama altındaki a5 quattro ile de bir nebze yanlayabilirsin o da keyif verir

01-09-2009, 00:03   #130
SOS

SOS

Lokasyon: Florya / Yeşilköy
Audi Sahibi
recepskywalker:
Valla ben 10000 km de bir gdiyordum servise. motordan dolayı bir şikayetim olmadı. Sadece yağ eksiltiyordu 2000 km de bir kontrol ediyordum eksikse ekleme yapıyordum. Sakın 0 km almayın. 2. el alın zaten satarken para etmeyen bir araba ve iddaa ediyorum verdiğiniz paraya göre çok dikkat çeken, gayet performanslı ve sürüş zevkine sahip bir araç. RWD olayına hakimseniz çok eğleniceğiniz bir araba. Tek kusuru çok yakması. 16-17 litre yakıyor ama artısı olarak vergisi çok düşük. 1308cc

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2008, 2010, 2012, :), a5, airbag, araba, arabası, araç, arasında, arıza, basınçlı, control, devir saati, egzoz, esp, gt, için, , kavrama, kazasız, quattro, soru, sorun, spor, stronic, tavsiye, teknik, vites, yağ, yeni, yorum
Seçenekler